Education

2013 Best of Class- Student List

Supreen Abbass Penn Wood High School
Lola Agabalogun Egg Harbor Township High School
Tahira Abdul-Hadi Lankenau High School
Christopher Addonizio Lower Cape May Regional High
Ajulu Adigwe Monsignor Bonner and Archbishop Prendergast
Anthony Acsoli Upper Perkiomen High School
Kenny Ao West Philadelphia Catholic High School
Lauren Almonte Mathematics, Civics, and Science charter School
Rachel Adams Chichester High School
Danielle Aydelotte Wildwood High School
Nicholas Barton Bishop Eustace Prep School
Michael Baratta Arch Bishop Carroll High School
Daniel Bassler Woodbury Jr Sr High School
Nigel Bates Hopewell Valley Central High School
Mattew Besile Quakertown Community High School
Sarah Berg Ursuline Academy
Rachiel Bloom Concord High School
Marcela Bosco Burlington County Institute of Technology (Westampton)
Jonathan Bollenbach TCHS Brandywine
Zach Boulden Saint Mark's High School
Sara Briker Abington Senior High School:
Miles Burton Boys Latin of Philadelphia Charter School
Guy Campanella Roman Catholic High School
Regina Capaldo Pope John Paul II
Hannah Capponi Council Rock High School North
Xuan Song Cao Father Judge High School
Azani Carpenter WB Saul high school
Joseph Castini Salesianum School
Alianny Cabrera-Tapia Nueva Esperanza Academy High School
Taylor Caton Country Day School of the Sacred Heart
Kitty Cheng Deptford Township High School
Kamchinn Cheang Swenson Arts and Technology
Julia Chatterjee Cheltenham High School
Chanthaneth Chuk Philadelphia High School for Girls
Hana Chammack Christina High School
Grace Chang Penncrest High School
Elizabeth Clarke strath haven high school
Rebecca Claxton Pennsville Memorial High School
Kate Christensen Gateway Regional High School
Nicole Coleman Gloucester City Jr/Sr High School
Nolan Concannon Penns Grove High School
Alex Constable Owen J. Roberts High School
Dan Corney Central Bucks South
LaShawm Cornner School of the future
A'zani Carpente W. B. Saul High School
Juliette Daily Haddon Township High School
Tyler Denlinger Christopher Dock Mennonite High School
Kimberly Diaz Jules E. Mastbaum High School
Sophia Dicamillo Bishop McDevitt High School
Emma Dillon Jenkintown High School
Lei Ding The Charter School of Wilmington
Bridget Doolittle Nottingham high school
Xiaomao Ding Eastern Regional High School
Nhat Do Collingswood High School
Tyreik Donaldson Strawberry Mansion High School
Mark Donnelly Delran High School
Morgan Dukes Thomas McKean High School
Michael Duch Pennsbury High School
Patrick Dugan Lansdale Catholic High School
Jessica Ehrich The King's Christian High School
Nicholas Ellen Delsea Regional High School
Thomas Elvins Plymouth Whitemarsh High School
Malik Evans Deleware School for the Deaf
Jaimie Fan Moorestown High School
Sandor Farkas Valley Forge Military Academy
Paige Fernandez The Philadelphia High School for the Creative and Performing Arts
Danielle Friel Mercy Vocational High School
Ryan Fitzpatrick Plumstead Christian School
April Fisher Maple Shade High School
Alex Fox Cardinal o hara high school
Danille Fox Cherry Hill High School East
Andrea Frank Central Bucks High School South
Trevena Frisby-Zellars Philadelphia Electrical and Technology Charter High School
Danielle Friel Mercy Vocational High School
Richard Gantt John Dickinson High School
Sophia Gluskin-Broan Central High School
Shira Golan Jack M. Barrack Hebrew Academy
Nicole Gooden Williamstown High School
Edward Gomez Archmere Academy
Abby Grosskopf The Baldwin School
Tommy Giang George Washington Carver High
Nikolria Grant World Communications Charter School
Logan Greer Glassboro High School
Dashiyah Green Motivation High School
Gabriella Griffith Hamilton High School
Kush Gupta Upper Merion Area High School
Anna Hakes Upper Moreland High School
Mikaela Hay Bucks County Technical High School
Rachel Hatch Timber Creek High School
Rebecca Healy Trenton Catholic Academy
Michelina Hesse Cedar Creek High School
Kirsten A. Hewitt John W. Hallahan Catholic Girls High School
Brielle Hohne Rancocas Valley Regional High School
Austin Hoffman Kingsway Regional High School
Kathryn Hogan Triton Regional High School
Jennalynn Hopkins Stephen A. Douglas High School
Eric Holmes Delaware Valley Charter High School
Kia Howard Frankford High School
Brandon Hudik Bordentown Regional High School
Aurora Ireland Bishop Shanahan High School
Brad Jacobson Northeast High School
Robyn James Philadelphia Military Academy at Leeds
Roland Jones Jr. Howard High School of Technology
Mihir Jani Pleasantville High School
Godfery Joyner Salem County Career & Technical High School
Amanda Jurewicz Spring-Ford High School
Mounika Kanneganti Central Bucks HS West
Ankit kayastha Hunterdon Central Regional High School
Christina Kursewicz Clearview Regional High School
Kevin Paul Knapp Jr. Chester County Technical College
Gavin Knox Pemberton Township High school
Kasey Keller Buena Regional High School
Logan Kesel Holy Spirit High School
Ankit Kayastha Hunterdon Central Regional High School
Caleah Kitchens Burlington City High School
Morgan Kollmeier Kennett High School
Rachel Krott West Depford High School
Mark Lanteri Upper Darby High School
HelenAnn Lawless Ridley High School
David Lakota Lower Moreland High School
Madison LaSorda Springside Chestnut Hill Academy
Lieu Chau Roxborough High School
Allyson Liu Southern Regional High School
Daniel Liu West-Windsor Plainsboro High School North
Cindy Ling Coatsville Area Senior High
Colin Lubner Seneca High School
Nick Lucas Davidson School
Stephanie Liffland Steinert High School
Kelley Lin Haddonfield Memorial High School
William Lucas La Salle College High School
Stephanie Liffland Steinert High School
Allyson Long Pennridge High School
Trisha Martinez Kensington High School for the Creative and Performing Arts
Alexandra Mairone Middle Township High School
Brendan Mahoney Holy Ghost Preparatory School
Courtney McDaniels Haddon Heights High School
Ryan McKinney Imhotep Institute Charter High School
Courtney McDaniels Haddon Heights High School
Marcus Raymond A. Philip Randolph Career Academy and Technical High School
Anton McFadden Kensington Business High School
Emily McCloskey Saint Basil Academy
Dylan McParland Malvern Preparatory School
Therisa McGuinness Notre Dame High School
Ryan McKinney Imhotep Institute Charter High School
Megan Merbach Gloucester County Institute of Technology
Ninoshka Montas Community Academy of Philadelphia
Callie Monroe Science Leadership Academy
Kristen Manto Conwell-Egan Catholic High School
Laura Molina Kensington Health Sciences Academy
Jasmine Miller Parkway Center City High School
Kevin Munoz Morrisville High Schoo
Stephen Michalowski Archbishop Ryan High School
Sydney MaLaughlin Willingboro High School
Harvey Mills Woodrow Wilson High School
Sunny Nahar Bensalem High School
Valerie Niemann Delaware County Christian School
Elijah Neville Wildwood Catholic High School
Ugen Nguyen Charles Brimm Medical Arts
Aleksandar Obradovic Upper Dublin High School
Ben O'Brian Haverford High School
Devon O'Connor Academy of Notre Dame de Namur
Machelle Onofrio Camden Catholic High School
John Van Orden Pinelands Regional High School
Luke Ordille St Joseph's High School
Shante Outlaw South Philadelphia High School
Carlos Olivo Charles carroll high school
Alexander Palmer Girard Academic Music Program
Sabrina Pan Marple Newton High School
Karisma Panteleon Bridgeton High School
Christine Pape Lindenwold High School
Rahi Patel Vineland High School South
Grace Perez Sun Valley High School
Jacklyn Pezzato Shawnee High School
James Phillips Edward W. Bok Technical High School
Deon Pickett One Bright Ray Community High School
Mariah Pierce Salem High School
Alexandra Poplawski Springfield High School
Roshi Patel Washington Township High School
Eric Prasalowicz Gloucester Catholic High School
Morgan Rann Mainland Regional High School
Taylor Reed Clayton High School
Sheonie Roache West Philadelphia High School
Donovan Robinson TCHS-Pickering
Nicole Rosamadero Camden County Technical School Pennsauken campus
Nicholas Randazzo constitution high school
Alison Roby William Tennent High School
Mary Kathereine Rohrbaugh Villa Joseph Marie High School
Ben Rowles Downingtown H.S. East Campus
Nicole Rosamadero Camden County Technical School Pennsauken campus
Genesaret Santiago Edison-Fareia High School
Jose Santiago Maritime Academy Charter High School
Ani Schug William Penn Charter School
Yanique Seac Parkway West High School
Justin Seay Cumberland Regional High School
Meghan Shea Unionville High School
Mary Shea Villa Maria Academy
Megan Shay Franklin Towne Charter High School
Daniel Sheehan Sterling High School
Steven Sienkiewicz Burlington County Institute of Technology-Medford Campus
Kevin Schmalbach Cherry Hill West High School
Jelisa Smith Benjamin Franklin High School
Jessica Smith Garnet Valley High School
Gnanadesikan Somasundaram Brandywine High School
Sarah Speight Cherokee High School
Mariah Soyring Arthur P. Schalick High School
Amber Staley Robert E. Lamberton High School
Megan Steves Padua Academy
Christina Styer The Agnes Irwin School
Kelsey Styles Glasgow High School
Sean Sullivan Tower Hill School
Katelynn Sweeney Arts Academy at Benjamin Rush
Victoria Szafara Nazareth Academy High School
Pheobe Tait Caravel Academy
Eric Tan Methacton High School
Justina Tesauro Saint John Neumann & Maria Goretti High School
Alpha Togba Germantown High School
Briana Tolbert Academy of Palumbo
Tyler Timmins Phoenixville Area High School
Abigail Tootell Burlington Township High School
Eddy Torres Trenton Central High School
Jed Thompson Conestoga High School
Selena Trammell John Bartram High School
Douglas Trinidad Overbrook School for the Blind
Peter Trueman Springfield Township High School
Marina Tsikouras Merion Mercy Academy
Kasey Turner William Penn High School-New Castle
Jane Urheim Lower Merion High School
Brian Vazquez International Christian School
Rohan Vinaik Central Bucks High School East
Devin Vogel Florence Township Memorial High School
Dominique Voso Atlantic City High School
Peter Wang Valley High school
Allison Williams Overbroook Senior High School
Britteny Williams William Sayre High School
Kristen Wesler Winslow Township High School
Libby Wezler Souderton area High School
Haley Wendt Hammonton High School
Max Woessne The Pathway School
Greg Wolf Sanford School
LaShanda Woodard Paul Robeson High School
Jeffery Wu Delaware Valley Regional High School
Ziyu Xian Academy Park High School
Douglas Yamato Interboro High School
Emily Zanker Little Flower Catholic High School for Girls
Kylie Zeyher Palmyra High School
Yingzhu Zhang St. Hubert Catholic High School for Girls
Charley Zhang Wissahickon High School
ShuJuan Zheng Bodine HS for International Affairs
Megan Zuccato West Chester East